Nabídka práce Provozní asistent/ka (pouze OZP) - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ASISTENT/KA (POUZE OZP) v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. (05448859). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 977 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Provozní asistent/ka (pouze OZP)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
10 651 až 15 977 Kč
Přijmeme provozní/ho asistenta/tku na zkrácený úvazek na 4-6 hod/den v chráněných dílnách
NÁPLŇ:o rganizovat, řídit a plánovat provoz, sledovat efektivitu práce, činnost zaměstnanců, kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu
POŽADAVKY: umět komunikovat s lidmi, věk min.18 let, praxe v provozu výhodou, příjemné vystupování zodpovědnost,spolehlivost,flexibilitu
Pracovní poměr na dobu určitou, 20-30 hod/týdně.
KONTAKT: pouze telefonicky(PO,ST,ČT,PA-8:00-15:00) (UT:800-13:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Ano, M&M Object Security s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67028414
Zaměstnavatel:
M&M Object Security s.r.o. (05448859)
Kde budete pracovat:
M&M Object Security s.r.o.- Moravská Třebová (Gorazdova)
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 599 731
E-mail: personalmmsec@seznam.cz