Nabídka práce Obchodní zástupce/zástupkyně - Praha na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ v lokalitě Praha na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel PAPERA s.r.o. (25945653). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce/zástupkyně
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
27 000 až 34 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Co u nás budete dělat? Rozvoz zboží zákazníkům. Manipulace se zbožím. Péče o svěřené vozidlo
POŽADAVKY: Co musíte znát, mít a umět? Fyzická zdatnost, příjemné vystupování. Výhodou praxe v řízení dodávkového vozu.
NABÍZÍME: Co Vám nabízíme? Zázemí úspěšné české společnosti. Skvělý tým kolegů. Pravidelně servisovaný vozový park. Cestovní náhrady, firemní SIM kartu, pracovní oblečení, multisport karta,....
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00-15.30 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67029784
Zaměstnavatel:
PAPERA Svitavy Nabídka práce

Kde budete pracovat:
PAPERA s.r.o. - Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 735 152 013