Nabídka práce OPERÁTOŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBNÍ LINKY - STROJNÍCI - Třinec na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBNÍ LINKY - STROJNÍCI v lokalitě Třinec na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 20.02.2024 firma - zaměstnavatel GASTRO - MENU EXPRESS a.s. (25822675). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
OPERÁTOŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBNÍ LINKY - STROJNÍCI
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
20.02.2024
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody po zaučení osobní ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, víkendy (za
Poznámka k nabídce práce:

Náplň práce:
- obsluha plnící linky
- zajištění plynulého chodu výroby, doplňování produktů (salátů, pomazánek, kelímků, víček)
- vedení evidence výrobků (zapisování šarží, práce s elektronickou čtečkou)
- vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky
- komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků).
Požadujeme:
- min. SOU s vyučením
- základní znalost práce na PC
- pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti
- ochotu pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12 °C, ochotu pracovat na směny.
Výhodou:
- zkušenosti s elektronickou čtečkou.
Nabízíme:
- po zaučení osobní ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, víkendy (za víkendovou směnu cca 200 Kč), 2x ročně bonus - výše dle odpracovaných let (1.000 - 7.000 Kč).
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: nabor@gastromenu.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC základní znalost

Reference:
67029793
Zaměstnavatel:
GASTRO - MENU EXPRESS a.s. (25822675)
Kde budete pracovat:
GASTRO - MENU EXPRESS a.s. - pracoviště Konská
Kontaktní údaje:
Tel.: 558 329 268
E-mail: nabor@gastromenu.cz

Další nabídka práce podle lokality