Nabídka práce SERVISNÍ A INSTALAČNÍ TECHNIK/ČKA - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ A INSTALAČNÍ TECHNIK/ČKA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o. (03155501). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SERVISNÍ A INSTALAČNÍ TECHNIK/ČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody firemní telefon
Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce: zajištění instalací vyrobených zařízení a jejich uvedení do provozu; zajištění příslušného servisu a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků; aktivní řízení služebního automobilu; administrativa spojená s činností servisního technika (kniha jízd apod.); údržba a preventivní kontroly podle potřeby; asistence ve spolupráci s vývojáři elektroniky a výrobou- poskytování zpětné vazby z vlastních zkušeností při instalacích; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice).
Co je pro nás důležité: plánovací a organizační schopnosti; komunikativnost a schopnost hledat řešení; samostatnost, důslednost, strategické uvažování; znalost čtení výkresové dokumentace; práce na PC.
Požadujeme: odbornou způsobilost - Z. 250/ 2021 Sb. (NV 194/2022 Sb.); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost určovat priority; čtení elektronických schémat a orientaci ve značení elektronických součástek; řidičský průkaz- aktivní řidič.
Nabízíme:jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz

Reference:
67029802
Zaměstnavatel:
FIEDLER AMS s.r.o. (03155501)
Kde budete pracovat:
FIEDLER AMS s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 386 358 274
E-mail: jobs@fiedler.company