Nabídka práce obsluha zemědělských strojů v živočišné výrobě - Zahrádky na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ v lokalitě Zahrádky na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o. (28126327). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
obsluha zemědělských strojů v živočišné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Šlechtitelský chov ovčí nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha zemědělské techniky.
Přijmeme obsluhu samojízdného krmného elektro vozu a traktoru John Deere.
Nabízíme:
práce na největší dojné ovčí farmě v ČR; moderní technologie chovu a krmení zvířat
Požadujeme:
řidičský průkaz T,B; flexibilitu a samostatnost v práci, vyučení v oboru
Náplň práce:
- krmení samojízdným krmným vozem
- podestýlání zvířat kloubovým nakladačem
- obsluha traktoru John Deree
- sklizeň sena a senáží
- oprava zemědělské techniky
Pracovní doba: 5 dní v týdnu, 8 hodin denně
- flexibilní pracovní doba

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Reference:
67030221
Zaměstnavatel:
STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o. (28126327)
Kde budete pracovat:
STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602411193
E-mail: statek@hornidvorce.cz

Další nabídka práce podle lokality