Nabídka práce Technický pracovník provozního střediska Boletice - Polná na Šumavě na Českokrumlovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ PRACOVNÍK PROVOZNÍHO STŘEDISKA BOLETICE v lokalitě Polná na Šumavě na Českokrumlovsku přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel Ministerstvo obrany (60162694). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technický pracovník provozního střediska Boletice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- příprava podkladů pro provádění oprav svěřených zařízení;
- provádí a kontroluje rozpočty, včetně kontrol kvality provedených akcí při samotné realizaci;
- odpovídá za odběratelskou kontrolu faktur včetně kontroly platnosti a správnosti fakturovaných cen;
- organizuje a provádí pravidelné technické prohlídky objektů a následně je zapisuje do programu INA;
- zpracovává a aktualizuje situace objektů a doplňuje lineární náčrty objektů;
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- pracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- stavební dohled při provádění stavebních prací
- zkušební doba 3 měsíce
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz výhodou
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené + 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů
- příspěvek na stravování
- po roce možnost změny PP na dobu neurčitou

Kontakt po - pá 8:00-15:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)

Reference:
67030259
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany (60162694)
Ministerstvo obrany - Středisko obsluhy výcvikového zařízení Boletice
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 801 258, 973 326 848
E-mail: hrdlovicst@army.cz

Další nabídka práce podle lokality