Nabídka práce Zámečník / Obsluha svařovacího stroje (M/Ž) - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK / OBSLUHA SVAŘOVACÍHO STROJE (M/Ž) v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. (63216141). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 215 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Zámečník / Obsluha svařovacího stroje (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
170 až 215 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- standardní zámečnické práce
- výroba na strojích s odporovým svařováním, na osekávacích, lisovacích a rovnacích strojích
- podpora mechaniků a elektromechaniků při provádění údržby
POŽADUJEME:
- vyučení ve strojním oboru - výhodou
- orientace v jednoduché výkresové dokumentaci
- práce na strojích s odporovým svařováním, lisovacích a rovnacích strojích, soustruhem
- svářečský průkaz (CO2) - výhodou
- zkušenosti při opravách strojů - výhodou
- zkoušky na VZV - výhodou
- vazačské zkoušky - výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost
- chuť pracovat
NABÍZÍME:
- odměnu za odpracovanou hodinu + 20 Kč/hod.
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- zaměstnanecké výhody (dotované stravování, dopravné, zaměstnanecké benefity, příspěvek na penz. fond, 25 dní dovolené)
Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, poté bude prodloužen.
Více informací na www.vasenovaprace.cz
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67030345
Zaměstnavatel:
KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. (63216141)
KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. - provozovna Vysoké Mýto
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 461 612
E-mail: z.hrdinova@kayser-filtertech.com

Další nabídka práce podle lokality