Nabídka práce fundraiser - Jindřichův Hradec

S novou nabídkou volného pracovního místa FUNDRAISER v lokalitě Jindřichův Hradec přichází na pracovní trh ke dni 23.02.2024 firma - zaměstnavatel Charita Jindřichův Hradec (70810729). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 16 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
fundraiser
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v sociální oblasti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.02.2024
Mzda:
16 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CO VÁS ČEKÁ
Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec
Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/ darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek…)
NABÍZÍME:
Zaměstnání na 0,5 úvazku v Jindřichově Hradci za 16.000 Kč na měsíc
Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném kolektivu rozvíjející se Charity
Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání
Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci
POŽADUJEME
min SŠ vzdělání , trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Řidičský průkaz typu B
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či
sociálních služeb výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na
email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k
osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: 731 604 554.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, Charita Jindřichův Hradec uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67030979
Zaměstnavatel:
Charita Jindřichův Hradec (70810729)
Kde budete pracovat:
Charita Jindřichův Hradec
Kontaktní údaje:
E-mail: volnepozice@jhradec.charita.cz

Další nabídka práce podle lokality