Nabídka práce Montážní pracovník/ce - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/CE v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Kubík a.s. (25928082). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Montážní pracovník/ce
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Potrubáři
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici montéra plynovodů v prosperující společnosti - práce po celé ČR v turnusových cyklech dle zakázek. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležitě finančně ohodnocena.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C výhodou
Jiné svářečský průkaz - není podmínkou

Reference:
67031030
Zaměstnavatel:
Kubík a.s. (25928082)
Kde budete pracovat:
Kubík a.s. - Svitavy
Kontaktní údaje:
Tel.: 602265007
E-mail: mtz@kubik.cz