Nabídka práce Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel Odlehčovací služby - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL ODLEHČOVACÍ SLUŽBY v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 26.02.2024 firma - zaměstnavatel Charita Přerov (45180270). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 148 Kč/hod .

Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel Odlehčovací služby
Odvětví:
Zdravotnictví
Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.02.2024
Mzda:
148 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody supervize; vzdělávání v oboru
Výkon práce na DPP nebo DPČ, na dobu určitou a smožností prodloužení.

Náplň práce:
poskytování úkonů odlehčovací služby v domácnostech klientů (terénní forma práce), administrativní práce na PC.

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, základy práce na PC, trestní rejstřík bez záznamu; výhodou - vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. c) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání), akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail: reditel@prerov.charita.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67031613
Zaměstnavatel:
Charita Přerov (45180270)
Kde budete pracovat:
Charita Přerov - Odlehčovací služba
Kontaktní údaje:
E-mail: reditel@prerov.charita.cz

Další nabídka práce podle lokality