Nabídka práce Vedoucí bistra na Žluté plovárně - Malá Skála na Jablonecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ BISTRA NA ŽLUTÉ PLOVÁRNĚ v lokalitě Malá Skála na Jablonecku přichází na pracovní trh ke dni 26.02.2024 firma - zaměstnavatel SUNDISK s.r.o. (25499441). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí bistra na Žluté plovárně
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.02.2024
Mzda:
26 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Zahájení práce: duben / květen 2024

Co Vás čeká v roli vedoucího?
- Budete klíčovou osobou pro efektivní řízení našeho bistra, zajišťující plynulý chod provozu.
- Ponesete odpovědnost za kompletní správu zboží, včetně objednávání, příjmu, reklamací a provádění inventur.
- Aktivně se zapojíte do denního provozu, zajistíte koordinaci týmu a budete pracovat na neustálém zlepšování procesů.
- Budete mít na starosti zaškolování nových pracovníků a jejich motivaci k výkonu.
- Očekáváme Vaši práci s našimi firemními systémy, včetně pokladního, rezervačního a HR systému.

Co od Vás očekáváme
- Zkušenosti z gastronomického prostředí, ideálně s praxí v řízení provozu.
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
- Flexibilitu s ohledem na směnný provoz, včetně víkendů.
- Vynikající zákaznický servis a proaktivní přístup.
- Schopnost inspirovat a vést tým k výsledkům.
- Spolehlivost, výborné komunikační dovednosti a loajalitu.
- Odolnost vůči stresu a schopnost rychle se přizpůsobit.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám nabídneme:
- HPP nebo jiný typ úvazku dle dohody (pozice je vhodná i pro studenty VŠ.
- Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého začlenění do týmu.
- Pracovní rozvrh sestavený s předstihem 14 dní.
- Možnost celoroční spolupráce a rozvoje napříč firmou.
- Přátelské a rodinné pracovní prostředí.
- Stravování na směně zdarma.
- Zaměstnanecké slevy a možnost školení.
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu.
- Účast na firemních akcích a eventech.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás co nejdříve kontaktovat. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67031653
Zaměstnavatel:
SUNDISK s.r.o. (25499441)
Kde budete pracovat:
Žlutá plovárna
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@sundisk.cz

Další nabídka práce podle lokality