Nabídka práce Obchodní zástupce v oboru stavebnictví - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V OBORU STAVEBNICTVÍ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel VYSSPA Sports Technology s.r.o. (27967638). Výše nabídnuté mzdy je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce v oboru stavebnictví
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
60 000 až 80 000 Kč
Pro stavební společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., zaměřeného na sportovní stavitelství hledáme vhodného kandidáta / ku na pozici Obchodní zástupce v oboru stavebnictví.
Pokud máte zájem zpracovávat nabídky, zastupovat firmu v komunikaci s investory na obchodních schůzkách a máte obchodního ducha, přidejte se k nám.
Životopis zasílejte na e-mail: pavlina.sklenarova@vysspa.cz (tel. 727877628).
Popis pozice
* aktivní hledání nových obchodních příležitostí
* kompletní zákaznický servis včetně technické podpory (časté služební cesty)
* vypracování cenových nabídek
* vytváření obchodní strategie firmy (analýza trhu, reporting, vize)
* spolupráce na zakázkách s realizací
* pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli

Váš profil
* SŠ, ideálně VŠ stavebního, nebo obchodního zaměření
* vynikající komunikační a prezentační schopnosti
* schopnost samostatné i týmové práce
* aktivní přístup
* obchodní zkušenosti ve stavebnictví velkou výhodou
* čtení v technické dokumentaci
* komunikativní znalost angličtiny, ústně i písemně podmínkou
* řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Naše nabídka
* práci a zázemí ve stabilní společnosti působící na trhu již řadu let a to na HPP nebo jako OSVČ
* kompletní zaučení od kolegů, placené školící kurzy
* příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
* časová flexibilita
* 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
* automobil částečně i k osobnímu užívání
* stravné v maximální výši, mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook, firemní akce,
* příspěvek na důchodové pojištění, občerstvení na pracovišti a další bonusy
* hrubá mzda 60.000 - 80.000,- Kč

Nástup: dle dohody, možný ihned
Místo práce: Plzeň

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67031819
Zaměstnavatel:
VYSSPA Sports Technology s.r.o. (27967638)
Kde budete pracovat:
VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město
Kontaktní údaje:

Další nabídka práce podle lokality