Nabídka práce Úklidový dělník - Česká Třebová na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLIDOVÝ DĚLNÍK v lokalitě Česká Třebová na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. (26814773). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Úklidový dělník
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
24 000 až 29 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Denně provádět úklid pracovišť a ostatních prostor dle stanoveného plánu úklidu, úklid venkovních prostor, úklid sněhu - pozice je vhodnější pro muže.
Práce v jednosměnném provozu 8 hodin/denně + 0,50 hod. přestávka.
POŽADUJEME:
- schopnost zacházet s úklidovým strojem a zkoušky na vysokozdvižný vozík výhodou
- dochvilnost, zodpovědnost, zručnost.
NABÍZÍME: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, karta benefit plus, příplatek za přítomnost 500,- Kč/měsíc, servisované pracovní oděvy, svozová doprava od ČD.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
KONTAKT: zaslání profesního životopisu na e-mail: jana.kholova@bohmplast.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67031944
Zaměstnavatel:
BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. (26814773)
Kde budete pracovat:
BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: jana.kholova@bohmplast.cz