Nabídka práce Kuchař / kuchařka - Lidečko na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ / KUCHAŘKA v lokalitě Lidečko na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel Obec Lidečko (00304042). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kuchař / kuchařka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody wellness
Penzion Čertovy skály v Lidečku nabízí pracovní místo na pozici KUCHAŘE/KUCHAŘKY.

POŽADUJEME: vyučení v oboru, praxi v gastronomii, kreativitu a chuť zkoušet nové trendy, chuť pracovat, učit se novým věcem a mít týmového ducha, profesionální jednání.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava denního a stálého menu, tvorba rautů pro oslavy / firemní klienty apod., tvorba snídaní pro hosty a oslavy, podílení se na tvorbě jídelníčku.
NABÍZÍME: práci v novém, hezkém a čistém prostředí, kuchyň vybavenou nejmodernějšími technologiemi, turnusové směny (krátký, dlouhý týden), individuální přístup a možnost rozvoje (kurzy, školení), pracovní benefity (wellness, stravování), v případě dobrých ekonomických výsledků prémie.
Po zkušební době platové navýšení !
Staňte se součástí našeho týmu - těšíme se na Vás!

PRVNÍ KONTAKT: V případě zájmu zasílejte životopisy na: provozni@penzioncertovyskaly.cz., s dotazy a pro více informací volejte paní provozní: Jana Křížová, mob: +420 605 595 991, denně od 7 do 17 h.
Více informací najdete na: https://www.penzioncertovyskaly.cz/kariera/.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67032055
Zaměstnavatel:
Obec Lidečko (00304042)
Kde budete pracovat:
Obec Lidečko 02
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 595 991
E-mail: provozni@penzioncertovyskaly.cz

Další nabídka práce podle lokality