Nabídka práce Skladník/manipulant M/Ž - Mohelnice na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/MANIPULANT M/Ž v lokalitě Mohelnice na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. (25829653). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 115 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Skladník/manipulant M/Ž
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
115 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: telefonicky, emailem.
Náplň práce: Rozbalení a etiketování zboží, Příprava zboží k expedici. Požadujeme Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost. Nabízíme práci dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce i pro mladistvé do 18 let.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67032410
Zaměstnavatel:
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. (25829653)
Kde budete pracovat:
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.- prac.4
Kontaktní údaje:
Tel.: +420733695119
E-mail: jitka.vanickova@csadlogistik.cz