Nabídka práce Elektro - údržbáři - Znojmo

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRO - ÚDRŽBÁŘI v lokalitě Znojmo přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. (49974297). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektro - údržbáři
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned.
Náplň práce a požadavky:
- samostatné práce při opravách, kontrolách, seřizování a údržbě elektronických a elektrických částí strojů a zařízení
- údržba komplexu slaboproudých zařízení výrobních hal a budov, preventivní údržba
- Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení
- Spolupráce s externím servisem a revizním technikem při odstraňování zjištěných závad
- ÚSO vzdělání - elektrotechnický obor
- Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
- Orientace v technické elektro dokumentaci
- Minimálně 2 roky praxe
Zaměstnanecké výhody:
- Perspektiva dlouhodobého zaměstnání
- Dobré platové ohodnocení odpovídající pozici
- Zajímavá a různorodá práce
- 5 týdnů dovolené
- Stravování v areálu
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67032743
Zaměstnavatel:
SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. (49974297)
Kde budete pracovat:
SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 531 989
E-mail: personalni@sszn.cz

Další nabídka práce podle lokality