Nabídka práce pomocná síla do kuchyně - Jarošov nad Nežárkou na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ v lokalitě Jarošov nad Nežárkou na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel Farm Lovetin s.r.o. (09777571). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
pomocná síla do kuchyně
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
27 500 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
PRVNÍ KONTAKT E-MAILEM (zaslání životopisu)
náplň práce:
- pracovní doba 7:00 - 21:00 (40 hodin týdně)
- pomoc při přípravě pokrmů (krájení surovin, příprava rautového stolu)
- doplňování surovin, vody, kávy...
- úklidové práce v kuchyni (obstarávání myčky, mytí nádobí, úklid...)

požadavky:
- pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek

výhody:
- stabilní pracovní prostředí, firemní benefity (využívání firemních procedur za zvýhodněnou cenu, firemní oblečení, firemní stravování)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67032846
Zaměstnavatel:
Farm Lovetin s.r.o. (09777571)
Kde budete pracovat:
Farm Lovetin s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: info@farmlovetin.com