Nabídka práce Samostatný výzkumný a vývojový pracovník - Rtyně nad Bílinou na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK v lokalitě Rtyně nad Bílinou na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel Enaspol a.s. (25006339). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Samostatný výzkumný a vývojový pracovník
Odvětví:
Věda a výzkum
Profesní zařazení:
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
35 000 Kč
Náplň práce: samostatné řešení zadaných úkolů v rámci zejména organické chemie, syntéza produktů a spolupráce při jejich zavádění do výroby, podpora výrobního úseku při řešení technologických problémů, obsluha základních analytických přístrojů (titrátor, viskozimetr, aj.), spolupráce při vývoji analytických metodik a jejich zavádění do interních standardů laboratorního úseku, návrhy dokumentace (pracovní instrukce, technické listy aj.), spolupráce s externími firmami.
Požadujeme: AJ úroveň B1 a výše
Nabízíme: nástupní mzda dle vzdělání a praxe, práce na plný úvazek, zaškolení.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování v jídelně v areálu závodu, příspěvek na penzijní připojištění až 2.000 Kč, měsíční odměny, roční prémie
Životopisy zasílejte na email mzdy@enaspol.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67032902
Zaměstnavatel:
Enaspol a.s. (25006339)
Kde budete pracovat:
Enaspol a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: mzdy@enaspol.cz