Nabídka práce PLC programátor/ka - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PLC PROGRAMÁTOR/KA v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel ELVAC a.s. (25833812). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PLC programátor/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
47 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravovací příspěvek bez účasti
Dovolená navíc 25 dní
Zvláštní prémie
Jiné výhody penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Količín
- Náplň práce: tvorba programů PLC automatů pro řízení strojů, zařízení a technologických linek, oživování strojů při výrobě a instalaci u zákazníka, školení obsluhy, vývoj nových standardů, zvyšování kvality a efektivity práce, sledování nových trendů a využití nových technologií, tvorba SW dokumentace, technická podpora zákazníkům
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, prokazatelné zkušenosti v oboru průmyslové automatizace, programování a oživování průmyslových automatů, znalosti programování sekvencí a uživatelských rozhraní (používáme především systémy Siemens, Bosch-Rexroth, Rockwell Automation, Beckhoff), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, pozitivní přístup a nadšení k práci
- Nabízíme: nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba Po-Pá, 25 dní dovolené, mimořádné finanční odměny, stravovací příspěvek bez účasti, penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy, firemní letní tábor, nákupní slevy na ALZA CZ
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lucie.malikova@elvac.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jiné znalosti programování sekvencí a uživatelských rozhraní, více v poznámce místa
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni

Reference:
67033177
Zaměstnavatel:
ELVAC a.s. (25833812)
Kde budete pracovat:
ELVAC a.s. - Količín
Kontaktní údaje:
E-mail: lucie.malikova@elvac.eu

Další nabídka práce podle lokality