Nabídka práce Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - Tachov

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ V HOTELÍCH A DALŠÍCH UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍCH v lokalitě Tachov přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel MARKUPA s.r.o. (27993833). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
20 000 Kč
náplň práce: Vedení evidence volných pokojů a rezervací,poskytování informací o službách dostupných v hotelu a v dané lokalitě,sestavování a prověřování vyúčtování poplatků odjíždějícím hostům a přijímání plateb.Komunikace v ukrajinštině a angličtině.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Ukrajinština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67033272
Zaměstnavatel:
MARKUPA s.r.o. (27993833)
Kde budete pracovat:
MARKUPA s.r.o.(Tachov)
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 035 319
E-mail: markupa@seznam.cz