Nabídka práce VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY
Odvětví:
Výroba a provoz
Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
22 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká
Hledáme vedoucí keramické dílny v chráněné dílně TULIPAN. Požadujeme zkušenosti s vedením lidí, praxi v oboru a ŘP.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Náplň práce:
- modelování z keramické hlíny
- výroba keramiky z plátu
- lití do keramických forem
- glazování výrobků
- malování keramiky
- vedení zdravotně znevýhodněných zaměstnanců chráněné dílny, vč. jejich zácviku
- přijímání tržeb z prodejů a jejich evidence
- evidence technických příruček pro užívání strojů, pomůcek
- focení výrobků
- technické úpravy pracovního prostředí
- řízení služebního automobilu
- aktivní účast na poradách týmu
- pořádání individuálních porad se zaměstnanci
- hodnocení zaměstnanců
- kontrola dodržování BOZP
- přeprava zaměstnanců na zakázky
- dohled nad komisními prodeji
- evidence docházky zaměstnanců, příprava mzdových formulářů, evidence přesčasových hodin
- kontrola e-shopu
Výhodou bude, pokud budete umět
Praxe v oboru
Co vám můžeme nabídnout
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné praxe v oboru

Reference:
67033817
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z.s.-001
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 832 748
E-mail: ondrejcikova@sdruzenitulipan.cz

Další nabídka práce podle lokality