Nabídka práce Řidič/ka tuzemské dopravy - převoz materiálu, technologií - Litomyšl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA TUZEMSKÉ DOPRAVY - PŘEVOZ MATERIÁLU, TECHNOLOGIÍ v lokalitě Litomyšl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 220 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Řidič/ka tuzemské dopravy - převoz materiálu, technologií
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
220 Kč/hod
NÁPLŇ: Hledáme řidiče z okolí Litomyšle na převoz materiálu, technologií a UNC včetně nakládky a vykládky. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s pracovní dobou od pondělí do pátku, občas nutný víkend. Všechno Vaše úsilí a práce se projeví na výplatní pásce. Mzdu vyplácíme na základě odpracovaných hodin.
POŽADAVKY: Měl byste mít praxi v řízení nákladního automobilu, fyzická zdatnost je výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hodinová sazba od 220,- Kč / hod. + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny a další prémie, diety navíc
Proč to rozjet zrovna s námi? Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a kde přímo vidíte výsledky…Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Více informací poskytne p. Janků na tel. 733 787 642

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Jiné karta pro digitální tafograf

Reference:
67033832
Zaměstnavatel:
MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714)
Kde budete pracovat:
MACH DRŮBEŽ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 787 647
E-mail: petra.bohunkova@machdrubez.cz