Nabídka práce Manipulační dělník - Rýmařov na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULAČNÍ DĚLNÍK v lokalitě Rýmařov na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel Styrotrade, a.s. (26152924). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 125 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Manipulační dělník
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
125 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Manipulační dělník ve výrobě

náplň práce:
- sváží vysokozdvižným vozíkem hotové výrobky z výroby na sklad
- vychystává zakázky k expedici, pomocí VZV je nakládá a pak ručně urovnává na vozidle
- vykládá přivezené zboží z vozidel, uklízí sklady

nabízíme:
- plný pracovní úvazek ve 2 směnném provoze
- platové ohodnocení od 120,- Kč/hod + další benefity:
- stravenkový paušál 115,- Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč za rok
- 25 dnů dovolené
- první pracovní poměr na dobu určitou, další pak na neurčitou
- s ohledem na ruční nakládku (fyzicky náročnější práce), místo vhodné spíše pro muže
- vhodné také pro absolventy

požadujeme:
- zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání objednávek na kamióny
- praxe ve skladu, nebo s řízením a obsluhou VZV je výhodou, (pokud není, po proškolení
zajistíme průkaz na VZV )

Fyzicky náročná práce, vhodné spíše pro muže.

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista: Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67034017
Zaměstnavatel:
Styrotrade, a.s. (26152924)
Kde budete pracovat:
Styrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově
Kontaktní údaje:
Tel.: 725220004
E-mail: radek.krvac@styrogroup.cz

Další nabídka práce podle lokality