Nabídka práce ÚČETNÍ (bez personalistiky) - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ (BEZ PERSONALISTIKY) v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. (28750969). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je 350 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ (bez personalistiky)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
250 až 350 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Samostatné vedení podvojného účetnictví
Pokladna/kontrola správnosti účetních dokladů
Daňové přiznání
Péče o závazky a pohledávky
Vyhodnocování daňového přiznání/kontrolní hlášení, DPH
Evidence skladových zásob
Přijaté/vydané faktury
Požadavky:
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
Znalost práce s Microsoft Office na vysoké úrovni (znalost Excelu je nutností)
Příjemné vystupování
Ochota, učit se novým věcem
OZP (1. - 3. st.), podmínka
Výhodou znalost účetního programu Pohoda
Loajalita k firmě
Pracovní úvazek: zkrácený 2 - 4 hod.
Nabízíme:
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí, sídlo v blízkosti centra Liberce
Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
Možnost zkráceného pracovního úvazku, zaměstnanecké benefity
Komu se hlásit: Petra Ledlová, e-mail: petra.ledlova@pradelnaduha.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office na vysoké úrovni
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) nutnost

Ano, Aktivní život o.p.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67034221
Zaměstnavatel:
Aktivní život o.p.s. (28750969)
Kde budete pracovat:
Aktivní život o.p.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: info@pradelnaduha.cz

Další nabídka práce podle lokality