Nabídka práce Údržbář (m/ž) - Doksy na Českolipsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ (M/Ž) v lokalitě Doksy na Českolipsku přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel Regata Čechy, a.s. (26154200). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 300 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář (m/ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
26 200 až 34 300 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, podpora dalšího vzdělávání
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Min. odborné vzdělání bez maturity
- Znalost ČJ podmínkou
- Vzdělání v oboru instalatér výhodou
- Zručnost, flexibilita
- Fyzická zdatnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
Náplň práce:
- Běžná činnost spojená s údržbou hotelu (drobné opravy závad apod.)
- Obsluha a údržba technologií hotelu (bazény, vířivky, kotelny atd.) - zaučíme
Nabízíme:
- Stabilní celoroční práci v české společnosti
- Mzda 26 200 - 34 300 Kč
- Pravidelné směny dle rozpisu směn (většinou 1x za měsíc směna o víkendu)
- Zaměstnanecké stravování
- Zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hote
- Příspěvek na dopravu
- Podporu dalšího vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1.roce)
- Práci v příjemném prostředí

Nástup možný dle domluvy.
V případě zájmu nás kontaktujte na email: prace@hotelport.cz, nebo na tel. 777333832.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67034259
Zaměstnavatel:
Regata Čechy, a.s. (26154200)
Kde budete pracovat:
Regata Čechy, a.s. - Hotel PORT
Kontaktní údaje:

Další nabídka práce podle lokality