Nabídka práce Obchodní reprezentant/ka - prodej elektroinstalačního materiálu - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA - PRODEJ ELEKTROINSTALAČNÍHO MATERIÁLU v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel Sonepar Česká republika spol. s r.o. (47450436). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Obchodní reprezentant/ka - prodej elektroinstalačního materiálu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Životopis zasílejte na e-mail: vsetecka.k@sonepar.cz
JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
o Prodej elektroinstalačního materiálu
o Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
o Obchodní činnost a podpora e-commerce
o Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
o Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce
POŽADUJEME:
o Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
o Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro
o Uživatelská znalost MS Office - pokročilý excel
o Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
o Řidičský průkaz - skupina B - aktivní řidič; čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, stravenkový pušál, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akcie, občerstvení na pracovišti zdarma, propracovaný systém zaškolení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67034413
Zaměstnavatel:
Sonepar Česká republika spol. s r.o. (47450436)
Kde budete pracovat:
Sonepar Česká republika spol.s.r.o., Plzeň
Kontaktní údaje:
E-mail: vsetecka.k@sonepar.cz

Další nabídka práce podle lokality