Nabídka práce dělníci ve výrobě - obsluha strojů - Český Těšín na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - OBSLUHA STROJŮ v lokalitě Český Těšín na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel FINIDR, s.r.o. (60778172). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 680 Kč .

Pracovní pozice:
dělníci ve výrobě - obsluha strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Počet volných míst:
12
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
22 680 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr: doba určitá na 2 roky.
Požadujeme: schopnost pracovat v nepřetržitém provoze, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
Náplň práce: obsluha knihařských strojů a linek, zajištení výroby dle výrobního příkazu, dodržování standardů kvality výroby, dodržování výrobnívh a technologických postupů, údržba technického vybavení.
Pracovní doba zkrácená: 12 hodinové směny (11,5+30 minut přestávka + 2 x 15 minut přestávka navíc) ranní- noční- volno- volno

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67034565
Zaměstnavatel:
FINIDR, s.r.o. (60778172)
Kde budete pracovat:
FINIDR, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: sarkaadamcikova@finidr.cz

Další nabídka práce podle lokality