Nabídka práce Manager/ka náboru - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAGER/KA NÁBORU v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. (05448859). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je 21 806 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Manager/ka náboru
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Ostatní úředníci jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
13 629 až 21 806 Kč
Pro naší firmu hledáme managery/managerky náboru na zkrácený úvazek na 5 hod./den. nebo na plný úvazek. Tato nabídka práce je pouze pro soby OZP.
NÁPLŇ PRÁCE: výběr a nábor nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR, manager/ka spolupracuje s vedením a manažery firmy, připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci, dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy, vyřizování e-mailů, telekomunikace, služební cesty po celé ČR
DALŠÍ POŽADAVKY: Min. Věk 18 let, výpis z rejstříků trestů
Pro tuto práci je zásadní: Flexibilita, komunikace, samostatnost, spolehlivost, musí být mobilní (služební cesty).
NABÍZÍME: služební automobil, PC, mobil, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00, ÚT od 8:00-13:00 hod.) nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, M&M Object Security s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67034755
Zaměstnavatel:
M&M Object Security s.r.o. (05448859)
Kde budete pracovat:
M&M Object Security s.r.o.- Moravská Třebová (Gorazdova)
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 599 731
E-mail: personalnimmsec@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality