Nabídka práce Rozpočtáři - přípraváři staveb - Cheb

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘI - PŘÍPRAVÁŘI STAVEB v lokalitě Cheb přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel BOLID M s.r.o. (26347741). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Rozpočtáři - přípraváři staveb
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie prémie
Místo výkonu práce: okres Sokolov, Karlovy Vary, Tachov, Plzeň-sever. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu v Mariánských Lázních, člověka s pozitivním nastavením, schopného pracovat v týmu i individuálně. Staňte se členem našeho týmu, který si zakládá na spolupráci a individuálnímu přístupu. Jsme zvyklí pracovat v pozitivní a tvůrčí atmosféře.

Náplň práce:
- tvorba rozpočtů na základě výkazů výměr v rámci účasti na veřejných zakázkách
- příprava dokladové části nabídek k veřejným zakázkám
- zpracování výkazů výměr dle projektové dokumentace
- prověřovat vstupní podklady a informace pro přípravu realizovaných zakázek
- zpracovávat dokladovou dokumentaci realizovaných zakázek.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ stavebního směru
- znalost rozpočtářských programů (BUILDpower výhodou, RTS, MS Office, CAD)
- pozitivní energie, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
- ochota stále se rozvíjet
- týmový přístup, loajalita a sdílení našich firemních hodnot jako jsou profesionalita a etika
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- práce, která má opravdu smysl
- zajímavé finanční ohodnocení a podíl na ekonomických výsledcích pobočky Mariánské Lázně
- firemní kultura založená na otevřenosti a přátelských vztazích
- perspektivní a zajímavá práce na HPP v ryze české společnosti
- na začátku se můžete těšit na školení, kde Vás se vším seznámíme
- průběžné zlepšování dovedností, aktivní podpora kolegů a osobní rozvoj
- přátelský kolektiv společnosti s týmovou atmosférou
- možnost se seberealizovat, profesně i osobně se rozvíjet
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby (možnost část týdne pracovat z domova), mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 9:00-11:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na pobočce firmy na adrese Husova 654/36, 353 01 Mariánské Lázně (po předchozí domluvě); kontaktní osoba Petr Stránský - těším se na zavolání, pečlivě čtu každý životopis a všem odpovím !!!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Práce s PC - autocad CAD
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67034771
Zaměstnavatel:
BOLID M s.r.o. (26347741)
Kde budete pracovat:
BOLID M s.r.o. -006
Kontaktní údaje:
Tel.: 608300632
E-mail: petr.stransky@bolid-m.cz

Další nabídka práce podle lokality