Nabídka práce STROJNÍK/OBSLUHA STROJE - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍK/OBSLUHA STROJE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. (25409808). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
STROJNÍK/OBSLUHA STROJE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Pracovní náplň: seřízení jednotlivých sekcí stroje a přestavba, obsluha stroje, kontrola kvality výrobků, preventivní údržba zařízení
Požadujeme: samostatnost a pečlivost, technické myšlení, manuální zručnost a snahu učit se novým věcem, praxe ve strojním oboru vítána (zámečník, seřizovač), ochota práce ve 2směnném provozu
Nabízíme: měsíční mzdu 35.000 - 38.000 Kč dle zkušeností, motivační systém odměňování, pracoviště Liberec, zaškolení, pestrou a zajímavou práci, přátelský kolektiv, možnost karierního postupu
Zaměstnanecké výhody: odpovídající ohodnocení
Hlásit se telefonicky, emailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67034957
Zaměstnavatel:
Wassa commercial, s.r.o. (25409808)
Kde budete pracovat:
Wassa commercial, s.r.o.-008 (Agrotechnology Park)
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 421 580
E-mail: personalni@wassa.cz

Další nabídka práce podle lokality