Nabídka práce Seřizovač lisovny plastů - Rybník na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ LISOVNY PLASTŮ v lokalitě Rybník na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel SOLEA CZ výrobní družstvo (25939483). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 39 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Seřizovač lisovny plastů
Odvětví:
Výroba a provoz
Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
36 000 až 39 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo je vhodné i pro OZP.

Jsme výrobní firma a dodáváme formy pro vstřikování plastů, plastové výrobky, výrobky z kovu nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.
Nabízíme práci ve stabilní firmě a klidnějším prostředí pro Vaší práci.

Náplň práce: seřizování vstřikovacích lisů

Přivítáme:
- technické zaměření, zkušenosti s lisovnou plastů
- absolventy technických učebních oborů
- loajální a zodpovědný přístup
Výhodou: praxe v oboru

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům
- příspěvek na obědy
- výhodné telefonní tarify
- podíl na zisku společnosti
- možnost spolurozhodovat
- pravidelné firemní akce
- společný nákup zdravých potravin

Kontakt: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67034973
Zaměstnavatel:
SOLEA CZ výrobní družstvo (25939483)
Kde budete pracovat:
SOLEA CZ výrobní družstvo
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 123 028
E-mail: personalistika@solea.cz

Další nabídka práce podle lokality