Nabídka práce Údržbář/ka elektotechnik/čka - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ/KA ELEKTOTECHNIK/ČKA v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel ATEK s.r.o. (26004968). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář/ka elektotechnik/čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
25 000 až 32 000 Kč
NÁPLŇ: provádění preventivní údržby výrobních zařízení,řešení příp. oprav strojních technologií, analýza příčin vzniklých problémů vč. návrhu na zlepšení, vedení a správa provozní dokumentace atd.
POŽADUJEME: SOU technického směru, praxe v oboru, Vyhl. 50/78 Sb. (§6), zodpovědnost, komunikativnost, schopnost práce v týmu
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, cafetérie, dotované stravování atd.
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ neomezeně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC MS OFFICE

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67035101
Zaměstnavatel:
ATEK s.r.o. (26004968)
Kde budete pracovat:
ATEK s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 186 405
E-mail: jitka.kocianova@atek.cz

Další nabídka práce podle lokality