Nabídka práce PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel GROBER PROJECT, s.r.o. (05410029). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 24 100 Kč .

Pracovní pozice:
PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Inženýři projektanti budov
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
24 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
Ukončené vzdělání stavebního zaměření - pozemní stavitelství, min. středoškolské vzdělání, znalost práce v 2D CAD aplikacích - AutoCad/AutoCad LT, CADKON+ Architecture apod., orientace ve stavebních materiálech, samostatnost, praxe výhodou, praxe na stavbě velkou výhodou, zájem o obor, komunikativnost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk. "B".
Náplň práce:
Zpracování projektové dokumentace pozemních staveb ve všech stupních - bytová, občanská a průmyslová výstavba. Komunikace a jednání s projektanty dílčích profesí, zpracovávající dílčí části dokumentace, komunikace s klientem, spolupráce s designérem/architektem navrhující interiér apod.
Nabízíme:
Práce na HPP ve stabilní a zavedené firmě, v přátelském kolektivu, se zajímavým platovým ohodnocením. Nástup ihned nebo dle dohody.

Kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67035109
Zaměstnavatel:
GROBER PROJECT, s.r.o. (05410029)
Kde budete pracovat:
GROBER PROJECT, s.r.o. - pracoviště Olomouc
Kontaktní údaje:
E-mail: office@groberproject.cz

Další nabídka práce podle lokality