Nabídka práce Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. (06443851). Výše nabídnuté mzdy je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
24 000 až 26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Doležalová Daniela, tel.: 602 405 634
e-mail: stanicni2.kolin@senecura.cz
osobně: po předchozí telef.domluvě.

Náplň práce:
Podporovat klienty při běžných denních činnostech
Pomáhat jim při oblékání a osobní hygieně
Budete pro klienty partnerem v denní komunikaci.

Motivace je pro nás víc, než vaše praxe. Pokud nemáte kurz pracovníka v sociálních službách, rádi vás podpoříme při jeho absolvování a nabídneme další profesní vzdělávání

Zaměstnanecké výhody:
Věrnostní odměny, dotované stravování, poukázky Flexi pass, slevová karta do Benu lékárny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67035169
Zaměstnavatel:
SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. (06443851)
Kde budete pracovat:
SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. - Kolín
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 405 634
E-mail: stanicni2.kolin@senecura.cz

Další nabídka práce podle lokality