Nabídka práce Trade Marketing Specialist MIXA - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa TRADE MARKETING SPECIALIST MIXA v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel MIXA VENDING s.r.o. (26824621). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 34 000 Kč .

Pracovní pozice:
Trade Marketing Specialist MIXA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
34 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 8.3.2024

Požadavky: zkušenosti v oblasti TRADE MARKETING, projektové a analytické schopnosti, kreativita, invence, orientace na výsledek. Vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti. Zkušenosti s e-commerce prostředím.

Náplň práce: Plánování, koordinace, realizace a vyhodnocování aktivit v oblasti trade marketingu. Rozvoj prodejního kanálu VENDING a COFFEE SERVIS, nastavení segmentace zákazníků, řízení nových projektů, spolupráce s agenturami v rámci marketingu firmy.
Působnost po celé ČR

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67035242
Zaměstnavatel:
MIXA VENDING s.r.o. (26824621)
Kde budete pracovat:
MIXA VENDING s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 618 369
E-mail: jirina.novakova@mixa.cz