Nabídka práce Odborný pracovník v laboratorních metodách / VH - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ PRACOVNÍK V LABORATORNÍCH METODÁCH / VH v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel Státní zdravotní ústav (75010330). Výše nabídnuté mzdy je 52 770 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Odborný pracovník v laboratorních metodách / VH
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
26 600 až 52 770 Kč
Němeček Vratislav RNDr. CSc., tel.: 267 082 398, e-mail: vratislav.nemecek@szu.cz

Hlavní náplň činnosti: Laboratorní sérologická diagnostika virových hepatitid, molekulární diagnostika virových hepatitid (PCR), sekvenace virových nukleových kyselin pro molekulárně epidemiologické účely
Požadujeme: VŠ vzdělání přírodovědného zaměření, atestace v oboru mikrobiologie nebo absolvování kurzu AKK výhodou, praxe v oblasti klinické virologie nebo molekulární biologie výhodou, uživatelská znalost práce na PC, odpovědnost a pečlivost, nutná znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ výhodou, platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67035329
Zaměstnavatel:
Státní zdravotní ústav (75010330)
Kde budete pracovat:
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 267 082 398
E-mail: vratislav.nemecek@szu.cz

Další nabídka práce podle lokality