Nabídka práce Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPEČER-KA/DISPONENT-KA NÁKLADNÍ DOPRAVY v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel SV CARGO s.r.o. (29365821). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Požadavky: ,odolnost vůči stresu, znalost AJ nebo NJ výhodou, obchodní dovednosti, organizační dovednosti, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, ,selský rozum", zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
Náplň práce: vytěžování vlastních nákladních vozidel, komunikace s řidiči a zákazníky, práce s dopravním softwarem, vyhledávání nových zákazníků a budování dobrých vztahů, samostatné zpracování nabídek přeprav pro zákazníky a jejich realizace
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení dle výkonu, příjemné pracovní prostředí

firemní benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67035778
Zaměstnavatel:
SV CARGO s.r.o. (29365821)
Kde budete pracovat:
SV CARGO s.r.o. - Zlín - Louky
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 255 406
E-mail: autosvacina@centrum.cz