Nabídka práce Vedoucí prodejny - Bystřice pod Hostýnem na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PRODEJNY v lokalitě Bystřice pod Hostýnem na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 12.03.2024 firma - zaměstnavatel COOP družstvo HB (00032115). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí prodejny
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v maloobchodě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.03.2024
Mzda:
24 500 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování Příspěvek na stravování
Zvláštní prémie vánoční bonus
Jiné výhody měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc.fondu, důch. připoj
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Hlinsko pod Hostýnem
- Náplň práce: objednávky a přebírka zboží, práce v pokladně a v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid (jednomístná prodejna)
- Požadujeme: praxe v oboru vítána, základní znalosti na PC, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
- pracovní doba dle otevírací doby prodejny Po 6:30 - 11:00, Út + Stř 6:30 - 11:00 / 13:00 -16:00 hod., Čtv + Pá 6:30 - 11:00 hod. / 12:30 - 16:00, SO 6:30 - 11:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc.fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Tvrdoňová, tel: 775 773 011), nebo své životopisy zašlete prosím na e-mail: tvrdonova@coophb.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67035913
Zaměstnavatel:
COOP družstvo HB (00032115)
Kde budete pracovat:
COOP družstvo HB - Hlinsko pod Hostýnem
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 773 011
E-mail: tvrdonova@coophb.cz

Další nabídka práce podle lokality