Nabídka práce Asistentka hlavní účetní - Libina na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENTKA HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Libina na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel GETURA PLUS, spol. s r.o. (25871684). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Asistentka hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
27 900 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování dotované stravování
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: emailem.
Požadavky:
SŠ vzdělání - ekonomického zaměření nejlépe, praxe v oboru účetnictví je na této pozici velkou výhodou
Orientační znalost podvojného účetnictví a příslušných právních předpisů, daně z přidané hodnoty, daně z příjmů a účetnictví.
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost.
Náplň práce:
Pomoc při zpracování interních směrnic a instrukcí
Zpracování a kontrola daňových a účetních dokladů, včetně úschovy
Pomoc při zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
Podílení se při tvorbě měsíční uzávěrky, roční uzávěrky a kontrola a příprava podkladů pro daňová přiznání
Příprava dokladů pro audit pod vedením paní účetní
Evidence majetku a dohled nad inventarizací rovněž pod vedením paní účetní

Nabízíme:
Stabilitu stále se rozvíjející české společnosti se zahraničním zákazníkem
Odpovědnou a zajímavou práci
Mzda dle domluvy, na základě zkušeností.
Příjemný kolektiv
Jedná se o pomoc vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup ihned. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou půl roku, následně se prodložuje na dobu neurčitou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word) MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, zaměstnavatel GETURA PLUS, spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67035915
Zaměstnavatel:
GETURA PLUS, spol. s r.o. (25871684)
Kde budete pracovat:
GETURA PLUS, spol. s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: skurková.ilona@getura.cz

Další nabídka práce podle lokality