Nabídka práce Řidič/ka nákladního vozidla, ŘP skup. C - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA, ŘP SKUP. C v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel ADRO CZ s.r.o. (28574117). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič/ka nákladního vozidla, ŘP skup. C
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
33 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: stabilní a pravidelná práce řidiče nákladního vozidla
POŽADAVKY: dopravně psychologické vyšetření, finanční a právní bezúhonnost, nutná praxe, spolehlivost,chuť pracovat, flexibilita, slušné vystupování
NABÍZÍME: pevné zázemí, stabilní práce, dobrý kolektiv, vstřícnost, volné víkendy
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Reference:
67035959
Zaměstnavatel:
ADRO CZ s.r.o. (28574117)
Kde budete pracovat:
ADRO CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 666 236
E-mail: dispecer@adrocz.cz

Další nabídka práce podle lokality