Nabídka práce Pomocná síla v kuchyni - Kladno

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI v lokalitě Kladno přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel Bufet.cz Kladno s.r.o. (09253831). Výše nabídnuté mzdy za (28 hod/týdně) je přinejmenším 130 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pomocná síla v kuchyni
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
28
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Místo je vyhrazeno pro OZP .

Požadujeme:
- jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,
- osoba starší 18 let,
- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme.

Pracovní náplň:
- příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení, obalování, krájení surovin,
- úklid na pracovišti.

Poznámka:
- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme:
- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod / denně, benefity.

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Bufet.cz Kladno s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67036355
Zaměstnavatel:
Bufet.cz Kladno s.r.o. (09253831)
Kde budete pracovat:
Bufet.cz Kladno s.r.o., pracoviště Oáza Kladno
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 222 429
E-mail: nikola.motejlova@bufetcz.eu

Další nabídka práce podle lokality