Nabídka práce STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ - Desná na Jablonecku

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ v lokalitě Desná na Jablonecku přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel Bezpečnostní služba Litoměřice s.r.o. (05864593). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 124 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
124 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Ostraha objektu
- Kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- Pochůzková činnost
- Zápisy do evidenčních knih
- Směnný provoz

Požadujeme:
- Výpis z rejstříku trestů
- Spolehlivost a flexibilitu
- Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- Vhodné pro OZP

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- Zázemí stabilní firmy
- Odměny pro vynikající pracovníky
- Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- Pravidelná školení
- Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Bezpečnostní služba Litoměřice s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67036497
Zaměstnavatel:
Bezpečnostní služba Litoměřice s.r.o. (05864593)
Kde budete pracovat:
Bezpečnostní služba Litoměřice s.r.o. - Desná
Kontaktní údaje:
Tel.: 477 070 025
E-mail: prace@oko69.cz

Další nabídka práce podle lokality