Nabídka práce DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Charita České Budějovice (60072709). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 144 Kč/hod .

DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
144 Kč/hod
Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí
- péče o seniory i zdravotně znevýhodněné (pohyblivé, málo pohyblivé, imobilní) v ČB a okolí
- pomoc při oblékání, svlékání, při přípravě jídla, při osobní hygieně, procházky, doprovody, různá aktivizace uživatele
Pracoviště:
- domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby České Budějovice a okolí
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání: základní vzdělání, výhodou je rekvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách (lze dodělat v průběhu zaměstnání)
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - podmínkou!)
- částečnou orientaci v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení
- flexibilitu, komunikativnost, trpělivost, empatii, zodpovědnost, spolehlivost
- fyzickou i psychickou zdatnost; schopnost práce v týmu; samostatnost; zdravotní průkaz; trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- smysluplnou práci na dohodu o provedení práce
- smlouvu na dobu určitou
- práci v dobrém kolektivu
- nástupní mzdu 144 Kč/hod.
- zázemí stabilní organizace
- podporu osobnostního růstu a dalšího vzdělávání
Nástup: dohodou
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 478. Nebo kontaktujte vedoucí služby Mgr. Nikolu Kortánovou na e-mail: nikola.kortanova@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 411.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67036744
Zaměstnavatel:
Charita České Budějovice (60072709)
Kde budete pracovat:
Charita České Budějovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 604 478, 731 604 411
E-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz; nikola.kortanova@cbudejovice.charita.cz