Nabídka práce Technický specialista pro tepelná čerpadla - junior - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO TEPELNÁ ČERPADLA - JUNIOR v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. (25029673). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technický specialista pro tepelná čerpadla - junior
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti techniky
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
40 000 Kč
Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici technického specialisty pro vznikající portfolio tepelných čerpadel a teplovodní soustavy.
Nový člen týmu může pracovat z kanceláře v sídle V-systému v Benešově nebo z home office odkudkoliv v rámci ČR.
POŽADAVKY:
" schopnost rychle se seznámit s daným produktem i na technické úrovni pod vedením produktového manažera TZB
" min. vzdělání SŠ s maturitou
" flexibilita, zručnost, spolehlivost, schopnost multitaskingu
" pokročilá práce na PC, MS office
" aktivní řidič sk. B + ochota k výjezdům
NÁPLŇ PRÁCE:
" Technické porozumění problematice vytápění tepelným čerpadlem.
" Nepřetržité vzdělávání v oblasti, sledování nových trendů a jejich implementace (novostavby i rekonstrukce).
" Technická podpora obchodních zástupců a montážních partnerů i v terénu.
" Příprava podkladů pro prezentace a tiskoviny.
VÝHODOU:
" zkušenost s tepelnými čerpadly
" certifikace na práci s chladivy
" osvědčení Elektrotechnik dle §6 NV 194/2022 Sb. (vyhláška 50)
Máš-li zájem, pošli prosím CV a pár vět, proč by ses chtěl(-a) o tuto pozici ucházet.
Místem prvního setkání je sídlo divize V-systém v Benešově u Prahy, aby sis také udělal(-a) představu o našem týmu.
Bonusy, auto a telefon i pro soukromé účely, notebook, dovolená 5 týdnů, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace práce, příspěvek na životní pojištění, stravenkový paušál

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67037208
Zaměstnavatel:
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. (25029673)
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. divize V-systém elektro
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 242 362
E-mail: lenka.cermakova@v-system.cz