Nabídka práce Skladový manipulant - Slaný na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADOVÝ MANIPULANT v lokalitě Slaný na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel MCE Slaný s. r. o. (43774407). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladový manipulant
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Fyzicky manipuluje s materiálem ve skladu dle pokynů nadřízeného
- Skladuje a popisuje materiál vč. vypálených plechů dle pokynů skladníka
- Vyhledává položky dle výdejek a manipulace do vstupního tryskače
- Udržuje pořádek ve skladu
- Uklízí vstupní tryskač
- Provádí inventury skladových položek dle pokynů nadřízeného
- Zastupuje ostatní skladové manipulanty v době jejich nepřítomnosti
- Zajišťuje vykládky a nakládky vagonů a kamionů

Nabízíme:
- příspěvky na stravování, závodní stravování za 29 Kč
- 5 týdnů dovolené
- parkoviště v areálu společnosti
- dlouhodobou pracovní stabilitu
- odborné kurzy a školení
- prémie za docházku 1200 Kč, prémie 2500 Kč z fondu vedoucího
- prémie 0-10% z tarifu měsíčně.
- příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště je Slaný.

Telefonický nebo e-mailový kontakt viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67037233
Zaměstnavatel:
MCE Slaný s. r. o. (43774407)
Kde budete pracovat:
MCE Slaný, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 312 510 107
E-mail: marcela.sadilkova@mce-hg.com

Další nabídka práce podle lokality