Nabídka práce dělník/ce ve výrobě, obsluha linky - Planá nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ, OBSLUHA LINKY v lokalitě Planá nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o. (49824732). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 290 Kč .

Pracovní pozice:
dělník/ce ve výrobě, obsluha linky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
23 290 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dnů
Jiné výhody stravenky,penzijní připojištění,prémie, odměny,
Náplň práce: obsluha výrobní linky, vyndavání výrobků z linky, balení
Požadavky: základní vzdělání, zkušenosti ze zprac.plastů výhodou, flexibilnost a ochota učit se novým věcem, týmový duch, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: práci v dynamické, stabilní české rodinné společnosti,
Zaměstnanecké výhody:
25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67037490
Zaměstnavatel:
IMG BOHEMIA s.r.o. (49824732)
Kde budete pracovat:
IMG BOHEMIA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 073 807
E-mail: personalni@img-management.cz