Nabídka práce Finanční analytici - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ ANALYTICI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel Atlas Copco s.r.o. (49614932). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 65 012 Kč .

Pracovní pozice:
Finanční analytici
Odvětví:
Finance
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
65 012 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Honzáková Jitka, e-mail: jitka.honzakova@ibs-sro.com
Anglický jazyk slovem i písmem - aktivní znalost
Znalost dalších cizích jazyků výhodou

Povinnosti mohou zahrnovat následující a mohou být přiřazeny další povinnosti:
" Znalost v oblasti financí a účetnictví v mezinárodní společnosti
" Pokročilá znalost MS Excel
" Znalost prostředí SAP
" Dobré prezentační a komunikační dovednosti
" Smysl pro detail, prozákaznický přístup
" Samostatnost, proaktivita

Náplň práce:
" komunikace a proaktivní podpora klíčových uživatelů
" podpora hlavní účetní a senior účetní při běžných účetních operacích
" podpora účetních procesů a výkaznictví
" zápisy do účetní knihy
" příprava IFRS výkazů a další finančních dokumentů
" kontrola uzávěrek a rozvahových účtů
" aktivní účast na mezinárodních účetních projektech

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67037588
Zaměstnavatel:
Atlas Copco s.r.o. (49614932)
Kde budete pracovat:
Atlas Copco s.r.o., Praha
Kontaktní údaje:
E-mail: jitka.honzakova@ibs-sro.com