Nabídka práce Sociální pracovník NZDM (m,ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK NZDM (M,Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel Charita Ústí nad Labem (44225512). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník NZDM (m,ž)
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
14 000 až 20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
0,5 úvazek (20 hodin týdně, po - pá 14 - 18 hod.)
na dobu určitou (s možným prodloužením po roce)
Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:
- VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č.108/2006 Sb., o soc. službách)
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- orientace v oblasti NZDM a praxe s prací s dětmi výhodou
- znalost vedení dokumentace v sociálních službách a individuálních plánů výhodou
- motivace k práci s cílovou skupinou - děti a mládež ohrožené sociálním vyloučením
- ochota pracovat do odpoledních hodin (otevírací doba do 18h)
- ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám
- psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce
- časová flexibilita a spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- kreativita a ochota učit se novému, znalost práce na PC
- trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Náplň práce:
- aktivní práce s dětmi, příprava a organizace aktivit, motivace dětí
- realizace aktivizační a volnočasové činnosti zaměřené na rozvíjení osobnosti, zájmů a znalostí dětí
- rozvíjení jemné a hrubé motoriky formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy
- zapisování činnosti do evidenčního programu sociálních služeb Arum
- základní výchovně-vzdělávací nepedagogická činnost
- prohlubování a upevňování společenských návyků dětí
- poskytování základního sociálního poradenství, příprava aktivizačních plánů
- práce se standardy kvality a vedení dokumentace v sociálních službách
Výhody: 25 dní dovolené, stravenkový paušál
Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Ano, Charita Ústí nad Labem uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67037818
Zaměstnavatel:
Charita Ústí nad Labem (44225512)
Kde budete pracovat:
Charita Ústí nad Labem - Centrum pro rodinu Ovečka
Kontaktní údaje:
E-mail: polakova@charitausti.cz