Nabídka práce Všeobecná sestra - Otrokovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA v lokalitě Otrokovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel NADĚJE (00570931). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 240 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Všeobecná sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní všeobecné sestry se specializací
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
240 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.

Nabízíme práci v prostředí organizace s pevným a stabilním zázemím, která v Otrokovicích funguje již 30 let.
strukturovaný životopis na adresu: andrea.vojtaskova@nadeje.cz, (tel.: 773 751 767)
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67037958
Zaměstnavatel:
NADĚJE (00570931)
Kde budete pracovat:
NADĚJE - Otrokovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 751 767
E-mail: andrea.vojtaskova@nadeje.cz