Nabídka práce Odborný referent v oddělení obnovy a revize odboru geodetických informací - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ REFERENT V ODDĚLENÍ OBNOVY A REVIZE ODBORU GEODETICKÝCH INFORMACÍ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel Katastrální úřad pro Středočeský kraj (00213683). Výše nabídnuté mzdy je 31 000 Kč hrubého.

Odborný referent v oddělení obnovy a revize odboru geodetických informací
Odvětví:
Stavebnictví
Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
21 000 až 31 000 Kč
Lavičková Miroslava Mgr., tel.: 284 043 378, e-mail: Miroslava.Lavickova@cuzk.cz

Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností- 2.62.09- provádění odborných specializovaných činností při vedení katastru nemovitostí a obnově katastrálního operátu, například zápisů v řízeních o vkladech a záznamech na základě složitých změn věcných práv, zjišťování průběhu hranic, vyhlašování platnosti obnoveného operátu a další.
Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 15. 4. 2024 na e-mail: Miroslava.Lavickova@cuzk.cz

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67037961
Zaměstnavatel:
Katastrální úřad pro Středočeský kraj (00213683)
Kde budete pracovat:
Katastrální úřad pro Středočeský kraj - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 284 043 378
E-mail: Miroslava.Lavickova@cuzk.cz

Další nabídka práce podle lokality